Tel: 02 559 607 93
Velehradská 11
82108 Bratislava
Prihlásenie

Prihlásenie

Email:
Heslo:
Pamätať si prihlásenie

Rýchloservis Tvojautoservis.sk Bratislava

Čistenie a dezinfekcia klimatizácie ozónom

Ponúkame Vám hĺbkovú dezinfekciu klimatizácie a čistenie interiéru auta modernou metódou - čistenie ozónom. Doporučujeme ju vykonať:

  • na jeseň, po skončení používania klimatizácie
  • na jar pred spustením klimatizácie
  • v prípade nepríjemného zápachu

Čistenie klimatizácie ozónom je nová metóda čistenia klimatizácie. Ozón je známy prostriedok na sterilizáciu používaný aj v zdravotníctve a radí sa medzi najsilnejšie dezinfekčné a oxidačné činidlá. Problémy so zápachom sú bakteriálne a vznikajú v prostredí klimatizácie auta, odkiaľ sa šíria do kabíny. To má za následok nielen nepríjemný zápach, ale hlavne škodlivé účinky na zdravie pasažierov automobilu. Nebezpečný je hlavne pre alergikov, astmatikov a malé deti! Hlavnou výhodou ozónu je, že zápach neprekrýva, ale likviduje. Ozón ničí baktérie, vírusy a plesne v klimatizácii a zároveň aj v interiéri vozidla. Molekuly ozónu sú malé a prenikajú všade, čo bežné chemické čistenie neumožňuje. Dezinfekcia ozónom je riešenie bez chemikálií a bez potreby mechanických zásahov do vozidla. Odporúča sa výmena kabínového (peľového) filtra.

  • čistí a dezinfikuje systém vetrania a klimatizácie
  • ničí baktérie a plesne
  • nepríjemný zápach neprekrýva, ale odbúrava
  • chráni zdravie vodiča a posádky
  • pôsobí v celom interiéri vozidla

 

Servis vzduchotechniky a klimatizácie vozidla

 

Peľový (kabínový) filter - výmena* od 4,- €
Dezinfekcia ozónom 15,- € AKCIA 10,- €

* Cena práce, bez ceny náhradných dielov a materiálu. Ceny sú uvedené s DPH 20%.

Dezinfekcia klimatizácie ozónom trvá 30 minút a následne 15 minút trvá vetranie vozidla, aby sa ozón dostatočne odstránil z interiéru vozidla. 

Kliknite sem pre presnú cenovú ponuku pre Vaše auto.

 

Čo je ozón (O3)?

Ozón je trojatómová molekula kyslíka (O3) ktorá sa bežne vyskytuje v prírode. Ozón je extrémne reaktívny plyn a má silné oxidačné a dezinfekčné vlastnosti. Je omnoho účinnejší ako napr. chlór. Oproti chlóru dokáže ničiť až 100x rýchlejšie. Ozón sa skladá z troch molekúl kyslíka a odbúrava sa na kyslík (02). V aute Vám nezostane žiadna zvyšná chémia prekrytá vôňou, ktorú budete musieť dýchať.

Vyžiadajte si cenovú ponuku Rezervujte si termín online Vernostný program Tvoj Club